1. Головна
  2. Новини
  3. У мережі показали, як виглядатиме медаль Ковельського пробігу-2020

У мережі показали, як виглядатиме медаль Ковельського пробігу-2020

На сторінці Ковельського півмарафону у Фейсбук показали, як виглядатиме медаль переможців та призерів ювілейного 15-го Ковельського пробігу.

- Ну що ж, друзі! Презентуємо вам унікальну історичну медаль 15-го Ковельського пробігу, в якій обертатиметься уся історія Ковельських пробігів, починаючи з 1930 року! Хочете отримати її у свою колекцію спортивних перемог? Будьте з нами 13 вересня 2020 року у Ковелі на Kovel Half Marathon. Скористайтеся можливістю – спробуйте свої сили, подумайте про здоров’я, станьте одним з учасників 15 Ковельського міжнародного пробігу! Реєстрація досі триває, - зазначають у дописі організатори змагань.


Нагадаємо, що через карантинні обмеження проведення змагань довелось перенести. Традиційне спортивне дійство «8-th Kovel Half Marathon» та ХV Ковельський міжнародний пробіг з нагоди 90-ї річниці першого марафону в Ковелі відбудеться 13 вересня 2020 року.


#Півмарафон #Спорт

Коментарі

  • Andrii
    Бігав його в минулому році: https://androshchuk.com/kovel-hm/ досить гарно організований півмарафон, як для невеличкого містечка.
    Відповісти

Читайте також

У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України

У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України
Маршрут проляже через міста Луцьк, Рівне, Корець, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів, Київ. У День Державного Прапора команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, аби привітати захисників України зі святом та передати подарунки.