Ковельчанину Юрію Войтюку потрібна термінова допомога. Рідні збирають кошти на лікування

Ковельчанка Юлія Войтюк звертається до небайдужих з проханням допомогти зібрати кошти на лікування чоловіка - Юрія. У 2016 році у нього діагностували пухлину головного мозку. Проведена операція дала тимчасовий ефект. Стався рецидив. Тож знову потрібні значні кошти на лікування. Родина, у якій виховується троє неповнолітніх дітей (найменша донька з синдромом Дауна) самотужки зібрати кошти не в змозі.

- Доброго дня, друзі та знайомі. Хочу попросити у вас про термінову допомогу для мого коханого чоловіка, Войтюка Юрія Володимировича. Після майже чотирьох років спокою стався рецидив раку (діагноз - гліобластома обох лобних долей головного мозку).

Повторна операція неможлива. Потрібне дороговартісне лікування (Авастин 92 000 грн., потім Темодал 23 000 грн та курс опромінення в інституті нейрохірургії ім. акад. А. П. Рамаданова в м. Києві). Ця сума є непідйомною для нашої сім'ї (троє діток віком 14, 12 та 4,5 роки. Молодша донька дитина-інвалід підгрупи А з діагнозом синдром Дауна).

Номер карти

5168 7554 4330 6853 Войтюк Юрій Володимирович

4731 1856 1943 2286 Войтюк Юлія Анатоліївна

номер телефону дружини Юлії 050 143 56 46

Сторінка Юлії Войтюк у соцмережі www.facebook.com
#Благодійність

Коментарі

Читайте також

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка
Міський голова Олег Кіндер привітав його з особистим святом, подякував за доброчинну діяльність на благо ковельчан і міста. Нагадаємо, Іван Омелянюк є засновником Благодійного фонду «Майбутня Волинь - Україна».