1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розпочато громадське обговорення щодо розчищення русла р. Турія

У Ковелі розпочато громадське обговорення щодо розчищення русла р. Турія

Розпочато процедуру громадського обговорення звіту оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Капітальний ремонт русла р. Турія в районі вул. Сагайдачного м. Ковель Волинської області». Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Об’єкт планованої діяльності розташований у прибережній території р. Турія довжиною 223,8 метрів в північному напрямку від шляхопроводу по вул. Сагайдачного. Місце провадження планованої діяльності територіально обумовлене місцем благоустрою території заплави р. Турія, що прилягає до стадіону «Локомотив», де здійснюється реалізація проекту транскордонного центру діалогу культур.

Проектом передбачено розчищення русла р. Турія в межах існуючого русла лівого та правого берегів північніше від шляхопроводу вул. Сагайдачного; розчистка берегів від деревно–чагарникових заростей; планування берегів; благоустрій території (культуртехнічні заходи) планованої діяльності.

Планують провести заходи з інженерного захисту, що забезпечать збільшення пропускної здатності ріки, більш рівномірний розподіл її стоку по площі та зменшення проявів акумуляції алювіального глинисто-мулистого матеріалу в руслі; передбачено планування відкосів річки в місцях, де кут закладення відкосу створює небезпеку зсуву та обвалу; передбачено часткове виведення з межі русла існуючої мережі водовідведення шляхом засипання її мінеральним зв’язним ґрунтом.

Також передбачено закріплення створеного відкосу кам’яною накиддю з крупного щебеню, товщиною 200 мм; по завершенню робіт в заходах по рекультивації передбачено закріплення розпланованих площин ґрунту посівом багаторічних трав.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань.

Детальніше зі звітом оцінки впливу на довкілля можна ознайомитись за посиланням: (Скачати)

Ковельчан запрошують подавати свої зауваження і пропозиції.


#Екологія #Турія #Локомотив

Коментарі

Читайте також

У парку імені Шевченка в Ковелі висадили 18 кленолистих платанів

У парку імені Шевченка в Ковелі висадили 18 кленолистих платанів
Саджанці придбали за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Платани відносяться до орнаментальних листяних дерев, мають декоративну цінність, витривалі до нестійких природних умов.