1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській КДЮСШ імені Є.Кондратовича готуються до нового навчального року

У Ковельській КДЮСШ імені Є.Кондратовича готуються до нового навчального року

У комплексній ДЮСШ імені Є.Кондратовича готуються до нового навчального року, - про це повідомляють на сторінці Ковельської міськради у Фейсбук. Традиційно в літню пору у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Є.Кондратовича усі ресурси спрямовують на підготовку до нового навчального року.

Директорка закладу Олена Клімашевська розповідає, що цьогоріч їм вдасться здійснити давню мрію і відремонтувати роздягальні та душові, які знаходяться поряд з басейном. Про це неодноразово просили і ковельчани, які його відвідують. Тут необхідно перекласти плитку, замінити сантехніку. Олена Миколаївна показує вже змонтовану нову вентиляційну систему. Її модернізації потребує і приміщення, де знаходиться сам басейн. Нині ж освіжили стелю, адже волога дає про себе знати.

- Тут чимало зроблено силами колективу, за що їм велике спасибі, адже ніхто не зважає на посади, титули, а всі допомагають, хто, що вміє і чим може, - підкреслює керівниця закладу.

Крім того, у школі на першому поверсі капітально ремонтують санвузли. Там приступили до вкладання плитки. Загалом на об’єкт у нинішньому році буде спрямовано майже півтора мільйона гривень з міського бюджету.

- Об’єм робіт є досить великим. Але працюють дві бригади, тому дуже сподіваємось, що до нового сезону справимось, - каже директорка. - Приємно констатувати, що щороку на нашу школу виділяються кошти. За це дякую керівництву міста та депутатам.

Впродовж останнього часу утеплено та оновлено фасад, здійснено благоустрій прилеглої території. Торік відремонтували покрівлю, інженерні мережі плавального басейну. Йдеться про систему, необхідну для опалення приміщень, подачі та підігріву води. Також встановили новий сучасний, енергоефективний котел. Оновили шаховий клуб. Загалом поліпшили матеріально-технічну базу, придбали спортивний інвентар, форму. І це далеко не повний перелік зробленого.#КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

Ковельські спортсмени і тренери увійшли до списку кращих на Волині за підсумками 2019 року

Ковельські спортсмени і тренери увійшли до списку кращих на Волині за підсумками 2019 року
Ковельську КДЮСШ ім. Кондратовича визнано кращою на Волині за рейтингом дитячо-юнацьких спортивних шкіл з олімпійських видів спорту за результатами виступів спортсменів на змаганнях різного рівня.