1. Головна
  2. Новини
  3. Уряд продовжив карантин ще на 2 місяці і посилив обмеження

Уряд продовжив карантин ще на 2 місяці і посилив обмеження

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня 2020 року. Повідомляє Українська правда.

Про це йшлося на засіданні уряду 26 серпня. Міністри проголосували за вказане рішення одностайно.

- Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче. Обмеження і зонування територій по кольорам діятимуть щонайменше до 1 листопада, - зауважив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Документ передбачає продовження для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 жовтня 2020 року.

- Перше - продовжити на території України карантин до 31 жовтня 2020 року. Також пропонується посилити обмежувальні заходи на території регіонів… з "зеленим" рівнем епідемічної небезпеки, а саме заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля, - зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Окрім того, з Мінкультури відпрацьовано заборону проведення концертів, окрім тих, які проводяться закладами культури, і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

Органам місцевого самоврядування надається право на доступ до даних електронного сервісу "Дій вдома" з метою поточного контролю осіб, які підлягають самоізоляції чи обсервації, чи порушили правила карантину.


#Карантин

Коментарі

Читайте також

У Ковелі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті

У Ковелі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті
Представники патрульної поліції та міської влади акцентували увагу водіїв на недопущенні порушень маскового режиму та перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння.