1. Головна
  2. Новини
  3. З 1 вересня діють нові штрафи за порушення трудового законодавства

З 1 вересня діють нові штрафи за порушення трудового законодавства

Як повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради Ліліана Герасимчук, з 1 вересня набрав чинності Закон за №822 “Про внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік”. Ним передбачено встановлення мінімальної заробітної плати з 1 вересня у місячному розмірі на рівні 5000 грн, у погодинному - на рівні 29,2 грн.

Разом з тим, з урахуванням зростання заробітної плати з 1 вересня підвищується і розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівників 1-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів коефіцієнтів з оплати праці до 2225 грн.

Також з 1 вересня збільшився розмір страхового внеску з ЄСВ до 1100 грн., а максимальна база нарахування ЄСВ - до 75000 грн. (15 розмірів мінімальних заробітних плат).

При цьому звертають увагу на те, що з 1 вересня будуть діяти і нові фінансові штрафи за порушення трудового законодавства. Тож закликають бізнес працювати в правовому полі.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників
Інформаційна кампанія з роз'яснення норм законодавства інспекторами праці триватиме до кінця літа. А починаючи з вересня стартує масштабна інспекційна кампанія. Тож у роботодавців ще є можливість встигнути оформити трудові відносини з найманими працівниками.

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування
Перевірено 70 суб'єктів господарювання, з них 17 використовували нелегальних найманих працівників. Фахівці запевняють, що інформаційні заходи спрямовані на попередження порушень та уникнення штрафних санкцій.

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці
Після послаблення карантинних обмежень працівники сектору з питань праці повернулися до проведення інформаційних відвідувань роботодавців. Чи виявили нелегальних працівників у магазинах та кафе?