1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі в 188 закладах виявили порушення санітарних вимог у період карантину

У Ковелі в 188 закладах виявили порушення санітарних вимог у період карантину

Ковельським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проведено 34 позапланових перевірки агропродовольчих ринків міста. Про це повідомив під час засідання комісії ТЕБ та НС начальник Ковельського МРУ ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Микола Король.

Під час перевірок виявили, що деякі продавці ринку перебували на робочих місцях без засобів індивідуального захисту (масок чи респіраторів). Видано 3 приписи про усунення порушень санітарного законодавства та складено 2 адмінпротоколи на суму 850 грн.

Спеціалістами управління Держпродспоживслужби проводяться й моніторингові обстеження закладів торгівлі міста Ковеля на предмет дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Перевірено 476 закладів продовольчої торгівлі, 204 - непродовольчої, 73 заклади громадського харчування та літні майданчики, 47 перукарень та салонів краси, а також 10 офісних приміщень.

У 188 закладах виявлено порушення. Зокрема, харчові продукти фасовані частково, недостатня кількість масок для працівників, дезінфікуючі засоби невстановленого походження, не проводиться вимірювання температури тіла.

За порушення вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України складено 57 адмінпротоколів на загальну суму штрафів - 9 690 грн. (від 5 до 25 неоподаткованих мінімумів).


#Карантин #Підприємці

Коментарі

Читайте також

У Ковелі продовжують лікування від коронавірусу 9 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

У Ковелі продовжують лікування від коронавірусу 9 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей
Як повідомила завідувача Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр, у місті на СOVID-19 хворіє 32 особи, у Ковельському районі - 7.

Перший дзвоник у Ковелі проведуть без батьків і у різних форматах: у класах та на вулиці

Перший дзвоник у Ковелі проведуть без батьків і у різних форматах: у класах та на вулиці
Як повідомили в управлінні освіти, у школах міста запроваджується гнучка структура навчального року. Передбачена можливість змінювати терміни канікул, початок і завершення семестрів.