1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі з професійним святом привітали підприємців

У Ковелі з професійним святом привітали підприємців

Напередодні Дня підприємця, який відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань міської ради привітали представників цієї галузі. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Наразі у Ковелі працює майже 4 тисячі 500 юридичних та фізичних осіб підприємців, які за шість місяців цього року сплатили до міського бюджету 11, 5 мільйона податку на доходи фізичних осіб та понад 41 мільйон податків на нерухоме майно і землю.

Міський голова Олег Кіндер подякував підприємцям за співпрацю, активну участь у громадському житті, значний внесок в економічний розвиток Ковеля, створення робочих місць. За його словами, їх діяльність – це не лише важка і самовіддана робота, а й стан душі, що вимагає від людини активності, сучасного економічного мислення, витримки і діловитості. Він також акцентував, що у нашому місті досить багато підприємців, які підтримують соціальні проєкти, надають благодійну допомогу пільговим категоріям ковельчан.

Розуміючи економічні складнощі, які виникли через пандемію, їх тимчасово звільнили від орендної плати. Була утворена і дієво спрацювала комісія для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам підприємництва на компенсацію втрат за період карантину. 121 ФОП отримав грошову підтримку з міського бюджету.

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та секретарем ради Вірою Федосюк нагородили ковельських підприємців.

За вагомий внесок у розвиток бізнесу, наповнення місцевого бюджету, зміцнення економічного потенціалу міста, благодійну діяльність на благо Ковеля і громади та з нагоди професійного свята відзначено Подякою міського голови: Олександра Гайчука, Руслана Гоглєва, Ірину Гремалюк, Сергія Корсака, Людмилу Ларіонову, Анну Мидляк, Оксану Попіку, Сергія Приходька, Світлану Романюк, Вікторію Савлук, Павла Тищука, Тамару Трейгут.#Підприємці

Коментарі

Читайте також

У Ковелі в 188 закладах виявили порушення санітарних вимог у період карантину

У Ковелі в 188 закладах виявили порушення санітарних вимог у період карантину
Серед них - магазини, кафе, перукарні та ринки. За недотримання протиепідемічних заходів, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України, складено 57 адмінпротоколів.

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників
Інформаційна кампанія з роз'яснення норм законодавства інспекторами праці триватиме до кінця літа. А починаючи з вересня стартує масштабна інспекційна кампанія. Тож у роботодавців ще є можливість встигнути оформити трудові відносини з найманими працівниками.