Ковельчани стали переможцями і призерами ювілейного півмарафону

6 вересня в Луцьку відбувся ювілейний, 5-й Dmytruk Luchesk Half Marathon. Традиційно організаторами стали компанія «Дмитрук» та спортклуб «Лучеськ» за підтримки та під патронатом Луцької міської ради. Спортсмени долали дистанції у 5, 10 та 21 кілометр вулицями обласного центру.

Щороку учасниками півмарафону є й ковельчани. А цьогоріч серед них чимало призерів.

Дистанцію у 21 км долали 295 учасників. Четверо з них - ковельчани: Максим Шацький, Ярослав Гемонов, Микола Грицюк, Дмитро Новосад.

На дистанції 10 км було 225 учасників, 6 з них ковельчани. Це - Ірина Зінчук, Ольга Сидорчук, Денис Дубінко, Оксана Бублій, Павло Федонюк, Дмитро Чайка.

Серед жінок в абсолюті посіла перше місце Ольга Сидорук. Бронзовою призеркою стала Ірина Зінчук. А серед чоловіків 3 місце здобув ковельчанин Денис Дубінко.

У забігу на дистанції 5 км взяли участь 225 учасників. Серед них - одна ковельчанка: Інга Бурда. Вона посіла 3 місце у віковій категорії жінок 30-39 років.

Вітаємо призерів та учасників з чудовими результатами та бажаємо подальших спортивних успіхів!