1. Головна
  2. Новини
  3. З 11 вересня у Ковелі відновлюють перевезення пільговиків на соціальних маршрутах

З 11 вересня у Ковелі відновлюють перевезення пільговиків на соціальних маршрутах

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету вирішили відновити пільгові перевезення у громадському транспорті Ковеля з 11 вересня. Зокрема й до садівничих масивів. Таке рішення було прийняте на численні звернення міських мешканців до міського голови Олега Кіндера.

Зауважимо, що відповідний документ було прийнято й на позачерговому засіданні спільної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з рішенням, управління соціального захисту населення відновить компенсацію витрат перевізникам ТОВ «Галактика - Авто», ФОП Корсаку С. С., Гейко С. В. за перевезення пільгових категорій пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, на яких здійснюються «соціальні перевезення».

Тож з 11 вересня пільгові категорії громадян мають змогу безкоштовно скористатися такими маршрутами:

№ 1 «вул. Незалежності - Льонзавод»,
№ 7 «Сільмаш - Вокзал - вул. Симоненка (ч/з Пошту)»,
№ 8 «Вокзал - дачні масиви «Калина», Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник»»,
№ 19 « Сільмаш – Лісництво » (вих. 2),
№ 22 «вул. Незалежності - Сільмаш» (ч/з Інтерпорт).

Перевезення пасажирів будуть здійснюватися в кількості не більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу та реєстраційними документами.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення.

Нагадаємо, що з 1 квітня у Ковелі діяло рішення виконкому про припинення пільгових перевезень на соціальних маршрутах. Це був один із заходів, спрямованих на попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19. Відтоді і до сьогодні перевізникам, з якими укладено угоди на надання згаданих послуг, не виплачувалася компенсація.


#МіськіМаршрути

Коментарі

Читайте також

У Ковелі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті

У Ковелі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті
Представники патрульної поліції та міської влади акцентували увагу водіїв на недопущенні порушень маскового режиму та перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння.