1. Головна
  2. Новини
  3. Назвали кандидата на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля

Назвали кандидата на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ковеля

Як повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради, сьогодні відбулося перше засідання комісії конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ковельської міської ради, на якому розглянули документи претендента на відповідність до умов Положення.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський ознайомив присутніх з етапами проведення конкурсу та вимогами до кандидатів.

За рішенням комісії до участі у наступних етапах конкурсу допущено Світлану Верчук.

Нагадаємо, що у Ковелі замість методичного кабінету управління освіти створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Відповідне рішення прийняли депутати міської ради на серпневій сесії. Документом передбачено, що у новоствореній структурі працюватиме чотири особи: директор та три консультанти. Претенденти на ці посади обов'язково повинні мати вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра; стаж роботи за педагогічним та/або науково-педагогічним фахом не менше п’яти років; досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

З протоколом засідання комісії можна ознайомитися на сайті управління освіти м.Ковеля за посиланням: https://osvitakovel.klasna.com/.

Читайте також: У Ковелі створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно
Оплату гарячих сніданків та обідів сиротам, дітям переселенців, загиблих бійців, з малозабезпечених родин, як і в попередні роки, проводитимуть за кошти міського бюджету.

Ковельська станція юних натуралістів запрошує учнів у гуртки

Ковельська станція юних натуралістів запрошує учнів у гуртки
Юні натуралісти матимуть змогу здобути нові знання з ландшафтного дизайну та екології, вивчити лікарські рослини, навчитися доглядати за домашніми улюбленцями та багато іншого. Заняття безкоштовні.

З 1 вересня у селі Вербка на Ковельщині запрацювала оновлена школа

З 1 вересня у селі Вербка на Ковельщині запрацювала оновлена школа
Модернізований навчальний заклад зустрів школярів та педагогів після реконструкції. На подвір'ї школи - майданчик для занять різними видами спорту, з біговими доріжками зі штучним покриттям.