1. Головна
  2. Новини
  3. У п'яти закладах торгівлі Ковеля виявлено 10 неоформлених працівників

У п'яти закладах торгівлі Ковеля виявлено 10 неоформлених працівників

Під час інспекційного відвідування закладів торгівлі у місті Ковель виявлено 10 неофіційно оформлених працівників, які працювали у 5-ти підприємців, - повідомляє Управління Держпраці у Волинській області.

Під час інспектування головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області та інспектори праці виконавчого комітету Ковельської міської ради звернули основну увагу на питання додержання законодавства про працю в частині виявлення неоформлених відносин.

У результаті інспекційного відвідування посадові особи Управління склали акт, де зазначено виявлені порушення трудового законодавства, зокрема, допуск до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

Суб’єктів господарювання, які допустили порушення трудового законодавства, буде притягнуто до фінансової відповідальності.

Управління Держпраці у Волинській області нагадує, що за допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. Окрім того допуск працівника без належного оформлення тягне за собою адміністративне покарання та кримінальну відповідальність.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників
Інформаційна кампанія з роз'яснення норм законодавства інспекторами праці триватиме до кінця літа. А починаючи з вересня стартує масштабна інспекційна кампанія. Тож у роботодавців ще є можливість встигнути оформити трудові відносини з найманими працівниками.

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування
Перевірено 70 суб'єктів господарювання, з них 17 використовували нелегальних найманих працівників. Фахівці запевняють, що інформаційні заходи спрямовані на попередження порушень та уникнення штрафних санкцій.