1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському ДРАЦС забезпечують доступ ромів до надання послуг

У Ковельському ДРАЦС забезпечують доступ ромів до надання послуг

Працівниками Ковельського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) проведено інформаційно-просвітницький захід для забезпечення доступу ромів в Україні до державної реєстрації актів цивільного стану та отримання відповідних документів. Про це повідомляють на сторінці ДРАЦС у Фейсбук.

В ході заходу було роз’яснено, що в Україні інтеграція ромів є одним із соціально значущих питань. З метою створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, забезпечення рівних можливостей для її участі у соціально-економічному та культурному житті держави Указом Президента України від 08 квітня 2013 року № 201/2013 схвалено «Стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» (далі - Стратегія).

Основними завданнями з реалізації Стратегії є сприяння правовому, соціальному захисту ромів, сприяння їх зайнятості, підвищення освітнього рівня, забезпечення охорони здоров’я ромів, поліпшення житлово-побутових умов ромів, задоволення культурних та інформаційних потреб ромів, визначені конкретні заходи спрямовані на інтеграцію в українське суспільство ромської національної меншини та їх виконавці.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також