1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель - одне з міст області, де «Волиньгаз» замінив найбільше газопроводів

Ковель - одне з міст області, де «Волиньгаз» замінив найбільше газопроводів

Цьогоріч АТ "Волиньгаз" направила понад 20 млн гривень на забезпечення безперебійної роботи системи газопостачання в осінньо - зимовий період. Утримання газорозподільних мереж і споруд на них, модернізація, капітальні та поточні ремонти, фінансуються виключно з коштів, що надходять від волинян у вигляді плати за доставку газу. Про це повідомляють на сайті компанії.

У 2020-му році на підприємстві особливу увагу приділили модернізації зношених мереж і обладнанню газорозподільної системи. Найбільше газопроводів компанія замінила в Ковелі та Нововолинську, смт. Ратно, в с. Струмівка та с. Милуші Луцького району і селах Будятичі та Грибовиця Іваничівського району, де близько 30% мереж зношені. Також працівники компанії модернізували 38 ГРП і ШГРП та комплексно обстежили 6 242 км підземних газопроводів області. За результатами обстежень виявили та усунули 245 місць пошкоджень ізоляції.

"Початок опалювального періоду – це час, коли вчасно запускаються котельні теплопостачальних підприємств, вмикаються котли та інше газоспалююче обладнання в будинках. Щоб забезпечити все це, потрібні час і кошти. Тому вчасна оплата за доставку газу нашими клієнтами вкрай важлива для стабільної та надійної роботи, особливо в період низьких температур", - технічний директор АТ "Волиньгаз" Павло Козюк.

Важливо, щоб у період найбільших навантажень газові мережі працювали оптимально та злагоджено. Фахівці компанії дбають про це протягом року і проводять комплекс заходів, спрямованих на підвищення надійності газопостачання.


#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку
На Волині готуються до відкриття першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104». Раніше виклики від споживачів надходили на аварійну службу того району, у якому проживає споживач.