1. Головна
  2. Новини
  3. Як додати інформацію про своє підприємство чи організацію в інтернет-каталог міста Ковель?

Як додати інформацію про своє підприємство чи організацію в інтернет-каталог міста Ковель?

Власники бізнесу досить часто недооцінюють розміщення інформації в інтернет-каталогах, чим втрачають не лише свої прибутки, але й не дають можливості клієнтам скористатися необхідними послугами.

Вебпортал КовельPost прагне допомогти ковельському бізнесу, тому надає їх власникам декілька способів розміщення інформації у Каталозі підприємств та організацій міста, а саме:

1. Самостійно максимально заповнити необхідні поля форми на сторінці Додати підприємство в каталог міста Ковель: назву, опис діяльності, адресу, вебсайт, поштову адресу, посилання на відео YouTube, режим роботи, завантажити головне фото та фотогалерею закладу. Також, щоб вас можна було легко знайти за допомогою функції "Прокласти маршрут" - позначте місце на карті.

2. Надіслати нам наявну інформацію у Viber на номер (050) 196-76-79, ми зв’яжемося з вами та самостійно додамо запис до каталогу.

3. Надіслати інформацію про вашу організацію на поштову адресу PostKovel@gmail.com.

Після надсилання інформації ми перевіримо правильність даних та у найкоротший термін розмістимо запис у каталозі. Також, ми неодмінно врахуємо ваші зауваження та побажання, адже ми хочемо реалізувати найзручніший інтернет-каталог міста Ковель для його жителів та гостей.

#КовельПост

Коментарі

Читайте також

Допоможемо місцевому бізнесу разом!

Допоможемо місцевому бізнесу разом!
З метою підтримки ковельських підприємців вебпортал КовельPost розробив безкоштовний каталог підприємств та організацій міста з подальшим поширенням їхньої діяльності у соціальних мережах.

Власний блог на КовельPost

Власний блог на КовельPost
Пропонуємо ковельчанам ділитися власними публікаціями та новинами міста у персональних блогах.

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель
КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель - безкоштовну, відкриту спільноту для фотографів, які можуть поділитися своїми роботами з гостями та жителями міста.