Записи з тегом - Спорт

У Ковелі понад 350 учнів стали учасниками Олімпійського уроку ФОТО

Крім того, ковельські школярі зустрілись з чемпіонами України та Європи з веслування на байдарках і каное. За відкритим заняттям спостерігали мешканці нашого міста, адже все відбувалось у міському парку.

У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів

Змагання проходили серед ветеранів, а також чоловіків, юнаків та дівчат. У різних вікових категоріях перемогу святкували: Богдан Кисляк, Олександр Новокрещенов, Станіслав Бондаренко та Вікторія Омельчук.

Ковельчани стали переможцями та призерами фізкультурно-оздоровчого фестивалю серед осіб з інвалідністю

Захід «Дорога до власних перемог» для спортсменів з особливими потребами відбувся у Маневичах. Учасники змагалися у таких видах: боча, дартс, кеглі та настільний теніс.

Ковельські веслувальники стали чемпіонами світу з драгонботу, здобувши 4 золотих та 2 срібних медалі

Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбувалися у Києві з 12 по 15 вересня. Україну представляли 15 клубів з усіх регіонів, зокрема й наша місцева команда «Західний Вітер».

Заслуженому тренеру з Ковеля Федору Семенюку присвоїли звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту

Президент України відзначив теренера з веслування почесною нагородою за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів.

У Ковелі з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили спортсменів і тренерів

14 представників спорту відзначили Грамотами й Подяками за високі досягнення, підвищення авторитету міста в Україні та світі. Понад сто ковельських спортсменів, тренерів, викладачів, ветеранів спорту відзначені грошовими винагородами.

Ковельчанин Владислав Дудар став срібним призером юніорського міжнародного турніру з боксу

У змаганнях, які відбулися минулого тижня в Білорусі, брали участь 150 спортсменів з десяти країн світу. До складу збірної України входив учень ЗОШ №10 м. Ковеля, вихованець тренера Миколи Потапюка.