КовельPost - 4 роки! Дякуємо всім, хто активно співпрацює з нами: читачам та дописувачам

У квітні 2015 року став доступним для широкого загалу інтернет-користувачів сайт КовельPost.

Спочатку основною метою сайту було створення інтернет-спільноти ковельчан, де мешканці міста змогли б вільно оприлюднювати свої публікації, які торкаються життя міста, власного хобі або просто ділитися радісними подіями зі своїми друзями. Серед найбільш активних авторів варто відзначити Тетянка Гаврилюк, Halyna Tkachuk, Олександра Пальчинська, Олександр Філон, Юрій Сметюх, Денис Гущин, Юра Ковальчук та інші.

Ми щиро дякуємо нашим першим користувачам, які надали наснаги для подальшого розвитку медіа-ресурсу.

Починаючи з листопада 2017 року, сайт швидко набрав додаткової популярності завдяки розміщенню актуальних новин міста Ковеля. З цього періоду кількість читачів невпинно зростає. За останній рік було опубліковано 2700 інформаційних повідомлень, яких прочитали більше 200 тисяч унікальних користувачів, а перегляди сторінок перевищили 800 тисяч. Новини читають не лише жителі Ковеля та району, а й у Польщі, США, Німеччині, Італії, Росії та інших країнах.

Ми активно працюємо над удосконаленням сайту та дбаємо про зручність у користуванні. За останній рік повністю оновили адаптивний дизайн сайту, реалізували технології, які дозволяють заощадити ваш трафік та значно прискорити завантаження ресурсу.

Щиро дякуємо всім, хто активно співпрацює з КовельPost: читачам та дописувачам. Адже вони не тільки стежать за подіями в місті, а й беруть участь у створенні новин, повідомляють про заходи, допомагають висвітлювати суспільно важливі теми життя громади.

Вітаємо з четвертою річницею роботи сайту! Бажаємо усім лише позитивних новин!


З повагою –
КовельPost


#КовельПост

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

КовельPost вітає зі святом весни чарівних ковельчанок

КовельPost вітає зі святом весни чарівних ковельчанок
Кожній з вас бажаємо бути щасливою, радіти життю, мріяти, мати вірних друзів, любити і бути коханою. Нехай ваші молитви будуть почуті, як і кожне слово, що несе в собі прохання здоров'я для дітей, благання про мир та спокій в Україні.

КовельPost вітає з Днем автомобіліста і дорожника

КовельPost вітає з Днем автомобіліста і дорожника
Щороку збільшується кількість автомобілів, а отже і водіїв. Тож ця професія стала однією з найпоширеніших в Україні. Вітаємо представників й інших професій, чия щоденна праця пов'язана з дорогою та автотранспортом.