Записи з тегом - Бокс

Ковельчанин Владислав Дудар став срібним призером юніорського міжнародного турніру з боксу

У змаганнях, які відбулися минулого тижня в Білорусі, брали участь 150 спортсменів з десяти країн світу. До складу збірної України входив учень ЗОШ №10 м. Ковеля, вихованець тренера Миколи Потапюка.

Ковельчанка Тетяна Коб стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з боксу ВІДЕО

Вона впевнено дійшла до півфіналу, у якому провела бій з турчанкою Бусе Чакіроглу. Тетяна поступилась суперниці з рахунком 5:0. Вітаємо ковельчанку з бронзовою нагородою і пишаємося землячкою!

Ковельчанка Тетяна Коб здобула чергову перемогу та вийшла у півфінал чемпіонату Європи з боксу ВІДЕО

У завтрашньому фіналі Тетяна зустрінеться із представницею Туреччини Бусе Чакіроглу, якій вона поступилася у рингу на ІІ Європейських іграх, що проходили цьогоріч у Мінську.

Ковельчанка Тетяна Коб бере участь у чемпіонаті Європи з боксу у Мадриді

Дванадцятиразова чемпіонка увійшла до складу української збірної, яка захищатиме честь держави на Євро-2019 з боксу серед жінок, який цьогоріч проходить з 22 серпня по 1 вересня в Іспанії.

Ковельчанка Тетяна Коб - перша українська жінка-боксер, яка виступила на Олімпійських іграх

1 серпня у складі команди «Українських левиць» вона візьме участь у черговому вечорі боксу, який відбудеться в Одесі. Суперницями українок будуть представниці жіночої збірної Румунії.