Записи з тегом - Кікбоксинг

Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO

Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером чемпіонату  Європи  з кікбоксингу WAKO
В угорському Дьєрі завершився шестиденний змагальний марафон 2019 року серед дітей, юнаків та юніорів. Збірна України, до складу якої входив вихованець КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, здобула 34 нагороди.

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO

У змаганнях взяли участь 65 спортсменів. 17 вихованців тренера Віталія Тимофєєва (КДЮСШ ім. Кондратовича та Волинської федерації кікбоксингу WAKO) здобули перемоги у різних вікових та вагових категоріях.

Ковельчанин Роман Кухта вдруге став переможцем Кубка світу з кікбоксингу WAKO

Вихованець Віталія Тимофєєва (комплексна ДЮСШ ім. Є. Кондратовича) представляв Україну у складі національної збірної команди на змаганнях світового рівня, що відбулись в Угорщині.

Бій за участю ковельського кікбоксера Романа Кухти визнано найвидовищнішим

19-20 січня відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO, присвячений 100-річчю створення Директорії УНР. Учасниками змагань були й вихованці Віталія Тимофєєва.

Ковельського кікбоксера Романа Кухту визнали переможецем у номінації "Найкраща техніко-тактична підготовка"

Переможцем у надважкій категорії став Владислав Сільчук, а бій за участю ковельчанина Яна Варакіна визнали кращим у номінації "Найвидовищний поєдинок" чемпіонату з кікбоксингу ВАКО.