Записи з тегом - Драгонбот

Ковельські веслувальники розпочали підготовку до змагального сезону-2020

Нині збірна України з веслування на човнах «Дракон» перебуває у Вірменії, де триває навчально-тренувальний збір. Спортсменам уже вдалося підкорити місцеву вершину висотою 2900 метрів.

Ковельські веслувальники стали чемпіонами світу з драгонботу, здобувши 4 золотих та 2 срібних медалі

Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбувалися у Києві з 12 по 15 вересня. Україну представляли 15 клубів з усіх регіонів, зокрема й наша місцева команда «Західний Вітер».

Комплект нагород - золоту, срібну та бронзову, виборола ковельська команда на чемпіонаті України з драгонботу

Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбулися у Києві. Команда спортивного клубу «Західний вітер» стала чемпіоном України, срібним та бронзовим призером.

Дракони повертаються: 15 червня Modern-Expo проведе п’ятий чемпіонат з драгонботу у Ковелі

Заявку на участь подали 14 команд. Тож очікують, що до Ковеля приїде 800 спортсменів, які візьмуть участь у видовищних перегонах. Цікаву креативну програму обіцяють і вболівальники.

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Одеської області.

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року

Лауреатом в номінації «Кращий спортсмен України з веслування на човнах «Дракон» став ковельчанин, капітан команди «Західний вітер» та національної збірної України Дмитро Назарук.

Ковельчани - у складі національної збірної на Кубку світу з веслування на човнах Дракон у Китаї

За нагороди будуть змагатися спортсмени з Австралії, Канади, Китаю, Тайпей, Чехії, Гонконг-Китаю, Великої Британії, Ірану, Тайланду, Швейцарії, України та Росії. Бажаємо нашій збірній перемог!